Rozhovor se zaměstnancem: Marcela Šelaisová

maja1

Májo, jaká je tvoje pracovní pozice ve Farmaparku?

Nyní pracuji ve Farmaparku u Toma jako průvodkyně dětiček ze školek a škol. Začínala jsem ale na stánku se vstupem a občerstvením. Bavil mě kontakt s lidmi a hlavně s dětmi, a tak jsem se začala více zajímat o místo průvodce. Párkrát jsem se podívala jak na to, vyzkoušela jsem si to a věděla jsem, že tohle je ono a to chci dělat. 

Jaký byl tvůj první den v práci? Co se změnilo? 

Změnila se samozřejmě moje pracovní pozice, na které jsem moc spokojená. První den jsem byla nervózní, abych něco nezkazila, ale obsluha zákazníků mi nebyla cizí. Od té doby jsem se v našem kolektivu naplno zabydlela. 

Co tě na tvojí práci nejvíce baví, co je pro tebe náročné?

Baví mě práce s dětmi mezi zvířátky. Jsem ráda, že můžu dělat to, co mě baví a zároveň být mezi milovanými zvířaty. Náročné je rozhodně udržet pozornost dětí. 

maja3 (1)

Prozraď, co ráda děláš ve volném čase. 

Jelikož mám doma pejska a dva kocoury, trávím s nimi nejvíce času. Věnuji se také výcviku mého psa a při chvíli klidu ráda čtu a vzdělávám se. 

Které zvíře z farmaparku je tvé nej? 

Nejvíce jsem se skamarádila s poníkem Matýskem. Přilnuli jsme k sobě díky vožení dětí. 

maja2 (1)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení