Rozhovor se zaměstnancem: Kateřina Volfová

Skype_Picture_2022_06_21T08_48_18_209Z (1) komp

Jak vypadá tvůj běžný den?

Ráno přijdu a vezmu psy na procházku. Udělám rychlou kontrolu všech zvířat a výběhů. Pouklidím, co je tak potřeba po areálu a vrhnu se na přípravu krmení pro zvířata, které pak roznesu, kam patří. Pak uklízím výběhy. Mojí "specialitou" je péče o poníky - vyčistím a uklidím výběh, vozím na nich děti, hraju si s nimi, vyčešu je a vezmu na procházku. Odpoledne a večer je to to samé – opět krmení, uklízení, mazlení, hry, venčení. 

Co tě v práci nejvíce baví? Co je náročné?

Baví kontakt se zvířaty – zkrátka dělat zvířata šťastná. Ráda také komunikuji s lidmi a sděluji jim informace o zvířatech. Náročné je pro mě, když je zvířátko nemocné a já mu nemůžu přilepšit. Pak je to samozřejmě náročné i fyzicky celý den běhat kolem zvířat. Stává se to velmi málo, ale dokáže mě naštvat, když se návštěvníci neumí správně chovat ke zvířatům a já je musím upozornit. 

Skype_Picture_2022_06_21T08_48_29_276Z (1) komp

Máš z práce nějaké zážitky, o které se s námi podělíš?

Zážitkem je pro mě to, že se narodili králíčci a já se o ně starám od miminek a je krásné vidět, jak hezky rostou ve zdravé spokojené dospělé králíky. 

Máš oblíbené zvíře ve Farmaparku?

Největší pouto mám s koníky, takže nejoblíbenější je ponička Amálka. Je moc hodná na děti, vychází mi vstříc, prostě má skvělou povahu. A pak šmudlíčci králíčci, to je srdcovka. 

Co děláš ve volném čase?

Ve volném čase ráda jezdím na koni a studuju, takže to zabere všechen můj volný čas. 

Skype_Picture_2022_06_21T08_48_25_643Z (1) komp

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení