Stanování s kytarou u ohně a strašidelnou stezkou ve Farmaparku u Toma

Pohodové stanování v našem Farmaparku plné zážitků!

AKCE JE JIŽ PLNĚ OBSAZENA! Pokud, byste chtěli vědět o další akci stanování ve Farmaparku napište nám na info@farmaparkutoma.cz!

Program:

8.7. Pátek
17:00 - 18:00 - sraz, stavba stanů, seznámení účastníků
18:00 - 24:00 - zpívání s kytarou u ohně, noční prohlídka farmaparku, opékání špekáčků na ohni, vyprávění ze zákulisí od zakladatele Tomáše Urbánka a jeho zástupce Michala Pavlovského, strašidelná noční stezka 

9.7. Sobota
7:00 - 10:30 - budíček, snídaně vajíčka se šunkou na ohni nebo toast (šunka+sýr), káva a čaj - vše již v ceně, úklid stanů, společné ranní krmení zvířátek

WC přístupné po celou dobu. Pitná voda neomezeně zdarma. 

Účast možná od 5 do 99 let. Vzhledem k charakteru akce nedoporučujeme účast dětem mladších 5 let.

Hlídání dětí od 8 let (program pro děti na hlídání bude koncipován pro "starší" děti, ideální věk 9-13 let) 

Ceník

  • 1 osoba (5 - 99 let) 350 Kč
  • 1 dítě včetně hlídání a programu (od 8 let) 500 Kč
  • zapůjčení stanu pro 4 osoby 300 Kč

Akce se koná za každého počasí. V případě deště využijeme krytou pergolu. Možnost spád pod širým nebem, stan není nutností.

Kapacita 40 osob. Maximální počet dětí na hlídání 15.

V ceně 2denní vstupné do Farmaparku (můžete být už dříve/déle než je program - stany pouze 17:00 - 10:30), místo pro stan, snídaně (vajíčka na ohni, toasty, káva, čaj), pitná voda, noční hlídání, kytara, strašidelná stezka, parkování v uzavřeném areálu, WC, krmení pro zvířátka, noční prohlídka parku, ranní komentované krmení, neomezená jízda na elektrických traktůrcích, svezení dětí na čtyřkolce, projížďka na poníkovi (děti do 15kg) a kopec zábavy :-)

Můžete si donést vlastní jídlo a pití, stánek s občerstvením samozřejmě bude k dispozici do pozdních hodin a od rána od 7h. Nabídka točeného piva, nealkoholických nápojů, jídla, ...

S sebou: čelovku, baterku, spacák, karimatku, hygienické potřeby (při hlídání dětí kopie kartičky zdravotní pojišťovny a vypsat formulář při příchodu)

REZERVACE ONLINE

Klikněte na STANOVÁNÍ S KYTAROU... a poté vyberte datum 8.7., níže pak naleznete akci, na kterou kliknete a zaregistrujete se. Registraci můžete také učinit na našem emailu info@farmaparkutoma.cz .