Tvoření pro školkové děti

Pro koho je kroužek určen? 

 • Pro děti od 4 do 6 let věku.

Kdy bude kroužek probíhat? 

 • Tvoření pro školkové děti bude probíhat každé úterý od 17:00 do 18:00, v termínu od 30.1.2024 do 30.4.2024.

Kde bude kroužek probíhat? 

 • V areálu Farmaparku u Toma, ve venkovních i vnitřních prostorách. V případě velké nepřízně počasí bude kroužek probíhat v krytých prostorách, případně pouze ve vnitřních vytápěných prostorách. V případě, že nebude možné, kvůli velké nepřízni počasí, jít s dětmi za zvířátky, dovedeme zvířátka do krytých či vyhřívaných prostor za dětmi.

Náplň kroužku, počet lekcí a jejich průběh: 

 • Rádi bychom v dětech podpořili přirozenou zvídavost a hravost. Kroužek ve Vašem dítěti probudí jeho kreativitu a fantazii. Dětská fantazie je ohromná a stojí za to ji v dětech rozvíjet. Nejen, že se děti v kroužku naučí rozvíjet své nadání a estetické cítění. Děti zároveň dostanou příležitost naučit se komunikovat prostřednictvím barev a tvarů, zapracují na svých komunikačních schopnostech a zlepší své sociální dovednosti.
 • Kroužek Tvoření pro školkové děti obsahuje celkem 12 lekcí, kdy v každé lekci budou děti rozvíjet jiné dovednosti. V průběhu kroužku se dítě naučí pracovat s různými materiály. Nezapomeneme na přírodní materiály a recyklační tvoření, které budeme v průběhu kroužku využívat velice často. Závěrem každé lekce si dítě odnese domů hotový výrobek, kterým pak například bude moci potěšit někoho ze svých blízkých.

Jaká je cena kroužku

 • Cena jedné lekce je 270 Kčv ceně každé lekce kroužku je zároveň vstup do areálu Farmaparku, v tentýž den lekce, pro dítě a pro jeho doprovod zdarma. A nejen to! Po dobu kroužku bude pro zahřátí či osvěžení k dispozici čaj a voda zdarma.
 • Cena kroužku je tedy celkem 3240 Kč.
 • V případě, že byste rádi aby na kroužek docházel i sourozenec Vašeho dítěte. Pak pro druhé a každé další Vaše dítě platí sleva 30%. Cena kroužku pro dalšího sourozence je tedy 2 268 Kč. Při využití sourozenecké slevy se předpokládá, že všechny sourozence bude doprovázet jedna osoba. V případě, že na kroužek přihlásíte např. dva sourozence, máte v ceně lekce vstup pouze pro jednu dospělou osobu jako doprovod.

Storno poplatek

 • V případě, že se nemůžete s dítětem dostavit na lekci, není možné požadovat storno poplatek. Můžete však lekci, věnovat někomu z kamarádů a vyslat jej na lekci jako náhradníka za Vás a Vaše dítě. Vždy je však nutné nás o této skutečnosti informovat předem na oslavy@farmaparkutoma.cz.
 • V případě storna více než 1 týden před proběhnutím první lekce, Vám vrátíme 100 % ceny zpět na účet. V případě, že kroužek zrušíte v průběhu prvních 3 lekcí včetně, máte nárok na 50 % ceny. Od proběhnutí 4. lekce již peníze nelze vrátit.
 • V případě, že se nemůžete s dítětem dostavit na lekci, není možné požadovat storno poplatek. Můžete však lekci, věnovat někomu z kamarádů a vyslat jej na lekci jako náhradníka za Vás a Vaše dítě. Vždy je však nutné nás o této skutečnosti informovat předem na oslavy@farmaparkutoma.cz.
 • V případě storna více než 1 týden před proběhnutím první lekce Vám vrátíme 100% ceny zpět na účet. V případě, že kroužek zrušíte v průběhu prvních 3 lekcí včetně, máte nárok na 50 % ceny. Od proběhnutí 4. lekce již peníze nelze vrátit.

Zajistěte Vám a Vašemu dítěti místo na kroužku ještě dnes, počet míst je omezen!

Vyplňte formulář níže nebo přejděte na formulář kliknutím na zelené tlačítko.