Kroužky pro děti ve Farmaparku u Toma

Darujte svým dětem radost, podpořte v nich zvídavost, pohyb a kreativitu. Ať už máte doma předškolkáčky, školkáčky anebo školáky, ve Farmapark u Toma, pro ně máme nachystáno spoustu zábavy a pro Vás trochu zaslouženého odpočinku.

Mezitím co bude o Vaše děti postaráno na kroužku, budete mít možnost vychutnat si chvilku klidu a načerpat energii v našem areálu.

V ceně každé lekce kroužku je zároveň vstup do areálu Farmaparku, v tentýž den lekce, pro dítě a pro jeho doprovod zdarma. A nejen to! Po dobu kroužku bude pro zahřátí či osvěžení k dispozici čaj a voda zdarma.

Pro děti nabízíme několik variant kroužků, přičemž některé z nich jsou navíc zaměřené i na osvojování si angličtiny hrou.

Výběr kroužku

Nejprve si pečlivě pročtěte tuto stránku a podívejte se i na detailní popis všech kroužků (který obsahuje také cenu a termíny), abyste si vybrali ten správný právě pro vás. :) 

Poté, co si vyberete, vyplníte přihlášku. Po vyplnění přihlášky vás bude kontaktovat manažerka pro kroužky a lektorka Martina, která vám přihlášku potvrdí a zašle fakturu.
 

V případě, že by vám cokoliv nebylo jasné nebo byste potřebovali poradit s výběrem kroužku, obraťte se na Martinu

  • Martina Visingerová 
  • 703 147 919
  • oslavy@farmaparkutoma.cz

Zvířátkohraní s rodiči (kroužek určený dětem ve věku od 2 do 4 let)

Přijďte si s Vaší dcerou či synem užít krásné chvíle a vytvářet nezapomenutelné a nevšední zážitky se zvířátky. Poznejte Farmapark u Toma tak trochu jinak. Dejte Vašim dětem možnost proměnit se v malé farmáře a farmářky a prožijte s nimi tyto báječné chvíle naplno. 

>> VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠKA ZDE

Pokud byste zároveň rádi, aby Vaše děti měly možnost proměnit se v malé farmáře a farmářky, které se v budoucnu nebudou bát angličtiny, pak pro Vás máme dobrou zprávu. Kroužek Zvířátkohraní s rodiči má dvě varianty. První varianta je zaměřená hlavně na zvířátka. Druhá varianta je obohacená o seznamování dětí s angličtinou prostřednictvím péče o zvířátka. Nevadí pokud anglicky neumíte, není se čeho bát. Učení se angličtiny bude přirozené a hravé jak pro Vaše dítě, tak i pro Vás.

>> VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠKA ZDE


Zvířátkohraní pro školkové děti s angličtinou (kroužek určený dětem ve věku od 4 až 6 let)

Vyražte ze školky rovnou k nám do Farmaparku u Toma a nechte ať si Vaše děti užijí spoustu zábavy na pravidelném dětském kroužku a Vy si u nás naopak dopřejte chvilku odpočinku!

Na výběr máte ze dvou termínů: úterý Zvířátkohraní s angličtinou pro školkové děti II.1.2.-9.5.2024

                                                        čtvrtek Zvířátkohraní s angličtinou pro školkové děti II.1.2.-9.5.2024

Často se nás ptáte, zda děláme příměstské tábory i pro děti od 4 let a někdy dokonce ještě i méně. Realizovat příměstské tábory pro takto malé děti není v našich silách. To bychom, ale nebyli my, kdybychom nevymysleli způsob, jak Vám a především Vašim dětem toto přání splnit. Chvilku nám sice trvalo než jsme vymysleli, jak to udělat, abychom i dětem mladším 5 let mohli dopřát možnost stát se součástí každodenního dění na farmě a zažít spoustu krásných chvil a zážitků. Ale nakonec se povedlo a my jsme pro ty vaše mrňousky vymysleli kroužek plný zábavy a péče o naše zvířátka. A nejen to! V průběhu kroužku budeme děti přirozenou a hravou formou seznamovat s angličtinou. Tohle všechno a kopec legrace k tomu čeká na Vaše děti na kroužku Zvířátkohraní pro školkové děti s angličtinou.

>> VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠKA ZDE


Zvířátkohraní pro školáky s angličtinou (kroužek určený dětem ve věku od 6 do 10 let)

Možná víte, že pro děti uspořádáváme příměstské tábory, které mají pokaždé velký úspěch. A my jsme moc rádi, že se nám děti na tábory opakovaně vracejí. Jsou to zkrátka farmáři a farmářky srdcem i duší. 🙂 Proto jsme se rozhodli, že bychom dětem chtěli dát možnost stát se součástí každodenního dění ve Farmaparku a to nejen v průběhu prázdnin, ale i po dobu školního roku.

Na co se děti na kroužku můžou těšit? Na vlastní kůži si vyzkouší, co všechno obnáší péče o zvířátka. Hravou a zábavnou formou se o zvířátkách dozví spoustu informací a nejen to! V průběhu každé lekce se děti budou hravou a přirozenou formou seznamovat s angličtinou!

>> VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠKA ZDE


Tvoření pro děti různých věkových kategorií

Tvoří Vaše dětičky rády? Tvoříte rádi s nimi, ale nemáte rádi ten chaos a nepořádek, který k tvoření menších (a někdy i těch větších) dětí mnohdy patří? Rádi byste aby Vaše děti mohly pravidelně rozvíjet svou kreativitu, ale zároveň byste ocenili, kdybyste po jejich veledílu nemuseli šůrovat půl dne a nenacházeli třpytky a mini odstřižky papírů všude po bytě ještě celý týden poté?

Pak pro Vás máme skvělou zprávu! Od ledna otevíráme kroužek Tvoření, který bude rozdělený dle věku dětí na školkové děti a školáky. Děti se naučí pracovat s různými materiály a texturami, naučí se rozvíjet svou fantazii a schopnost komunikovat prostřednictvím barev a tvarů. Chceme v dětech podpořit smysl pro recyklaci a schopnost vidět krásu v jednoduchosti a přírodě. Proto budeme často tvořit z recyklačních materiálů a přírodnin.

Z vašich dětí nejspíš nevytvoříme ani nového Picassa ani novou Fridu Kahlo, rozhodně však ve Vašich dětech probudíme jejich přirozenou zvídavost a hravost. 🙂

>> VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠKA ZDE - PRO ŠKOLKOVÉ DĚTI OD 4 DO 6 LET

>> VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠKA ZDE - PRO ŠKOLÁKY OD 6 LET DO 10 LET

Souhrn kroužků - kdy probíhají a jaké jsou ceny 

9:15-10:45 13:00-14:30 16:00-17:00 17:00-18:00
Pondělí Zvířátkohraní s rodiči I.
22.1.-22.4.2024
Kapacita: 6 dětí
Úterý Zvířátkohraní s angličtinou pro školkové děti II.
1.2.-9.5.2024
Kapacita: 10 dětí
Zvířátkohraní s rodiči II.
23.1.-23.4.2024
Kapacita: 6 dětí
Zvířátkohraní s angličtinou pro školkové děti
23.1.-23.4.2024
Kapacita: 10 dětí
Středa Zvířátkohraní s rodiči III.
31.1.-15.5.2024
Kapacita: 6 dětí
Čtvrtek Zvířátkohraní s rodiči II.
s angličtinou

25.1.-2.5.2024
Kapacita: 6 dětí
Pátek

PRO KOHO JE URČENO POČET LEKCÍ CENA ZA 12 LEKCÍ CENA PRO SOUROZENCE
Zvířátkohraní s rodiči od 2 do 4 let 12 2400,- 1680,-
Zvířátkohraní s rodiči s AJ od 2 do 4 let 12 3000,- 2100,-
Zvířátkohraní pro školkové děti s AJ Od 4 do 6 let 12 3240,- 2268,-
Tvoření pro školkové děti Od 4 do 6 let 12 3240,- 2268,-
Zvířátkohraní pro školáky s AJ Od 6 let 12 3240,- 2268,-
Tvoření pro školáky Od 6 let 12 3240,- 2268,-

Doplňující informace

Kdy kroužek neprobíhá 

  • 2.2.2024 (pololetní prázdniny)
  • 19.2. - 25.2.2024 (jarní prázdniny)
  • 28.3. - 1.4.2024 (Velikonoční prázdniny)
  • 1.5. a 8.5.2024 (státní svátek)

Sleva 30 % pro sourozence

Na všechny naše dětské kroužky platí sourozenecká sleva 30 %. Tzn, že pro druhé a každé další Vaše dítě platí sleva 30 %. V případě přihlášení dětí do různých variant kroužků, bude sleva poskytnuta vždy na levnější variantu kroužku. Při využití sourozenecké slevy se předpokládá, že všechny sourozence bude doprovázet jedna osoba. V případě, že na kroužek přihlásíte např. dva sourozence, máte v ceně lekce vstup pouze pro jednu dospělou osobu jako doprovod.

Storno podmínky kroužků 

V případě, že se dítě nemůže dostavit na lekci, není možné požadovat storno poplatek. Můžete však lekci, věnovat někomu z kamarádů a vyslat jej na lekci jako náhradníka za Vaše dítě. Vždy je však nutné nás o této skutečnosti informovat předem na oslavy@farmaparkutoma.cz.  

případě storna více než 1 týden před proběhnutím první lekce, Vám vrátíme 100 % ceny zpět na účet. V případě, že kroužek zrušíte v průběhu prvních 3 lekcí včetně, máte nárok na vrácení 50 % ceny z plné částky. Od proběhnutí 4. lekce již peníze nelze vrátit.

Potřebuji poradit

Pokud potřebujete poradit s výběrem kroužku nebo si nejste jisti postupem přihlášení, ozvěte se Martině: 

  • Martina Visingerová 
  • 703 147 919
  • oslavy@farmaparkutoma.cz