Zvířátkohraní s angličtinou pro školáky (kroužek určený dětem ve věku od 6 do 10 let)

Pro koho je kroužek určen? 

 • Pro děti od 6 do 10 let věku.

Kdy bude kroužek probíhat? 

 • Zvířátkohraní s angličtinou pro školáky bude probíhat každý čtvrtek od 16:00 do 17:00, v termínu od 1.2.2024 do 9.5.2024.

Kde bude kroužek probíhat? 

 • V areálu Farmaparku u Toma, ve venkovních i vnitřních prostorách. V případě velké nepřízně počasí bude kroužek probíhat v krytých prostorách, případně pouze ve vnitřních vytápěných prostorách. V případě, že nebude možné, kvůli velké nepřízni počasí, jít s dětmi za zvířátky, dovedeme zvířátka do krytých či vyhřívaných prostor za dětmi.

Náplň kroužku, počet lekcí a jejich průběh: 

 • V průběhu kroužku dostane Vaše dítě možnost se starat o naše zvířátka. Společně s ostatními dětmi tak prožije krásné chvíle a vytvoří si nezapomenutelné a nevšední zážitky se zvířátky. Pozná Farmapark u Toma tak trochu jinak a promění se na chvíli v malého farmáře či farmářku. Nejen, že se Vaše dítko bude moci o naše zvířátka starat a pomazlí je, ale zároveň se i hravou formou budou seznamovat s angličtinou. Nově nabytá anglická slovíčka si poté ještě více upevní formou hry a různých aktivit.
 • Kroužek Zvířátkohraní s angličtinou pro školáky obsahuje celkem 12 lekcí, kdy v každé lekci se budeme starat o několik obyvatel našeho Farmaparku. Vaše dítko se může těšit na úplně všechna zvířátka, která u nás na farmě máme. Nezapomeneme ani na dětmi zbožňovaného skunka Vilíka, oblíbené miniprasátka Jáju a Páju, roztomilé oslíky, dětmi milované poníky a další. Naší péči neuniknou dokonce ani věčně se schovávající lišky!
 • Každá lekce bude proto jiná. Koncept a harmonogram všech lekcí bude však vždy stejný. Na začátku každé lekce připravíme zvířátkům večeři, společně jim připravené jídlo odneseme a podíváme se, zda jim chutná. 🙂 Tam kde to bude možné, půjdeme za zvířátky přímo dovnitř do jejich výběhu, zvířátka pomazlíme a řekneme si o nich pár zajímavých informací. U některých zvířátek nás bude čekat pořádná práce - u kočiček bude potřeba vybrat bobky z kočičího WC, u morčátek a králíčků bude potřeba vykydat jim domeček, apod. Děti tak zjistí, co to obnáší mít doma domácího mazlíčka. 🙂 Po řádně odvedené práci nás bude čekat spousta her a aktivit, díky kterým si děti zábavnou a zajímavou formou osvojí a upevní, co všechno se daný den anglicky naučily.

Jaká je cena kroužku

 • Cena jedné lekce je 270 Kčv ceně každé lekce kroužku je zároveň vstup do areálu Farmaparku, v tentýž den lekce, pro dítě a pro jeho doprovod zdarma. A nejen to! Po dobu kroužku bude pro zahřátí či osvěžení k dispozici čaj a voda zdarma.
 • Cena kroužku je tedy celkem 3 240 Kč.
 • V případě, že byste rádi aby na kroužek docházel i sourozenec Vašeho dítěte. Pak pro druhé a každé další Vaše dítě platí sleva 30 %. Cena kroužku pro dalšího sourozence je tedy 2 268 Kč. Při využití sourozenecké slevy se předpokládá, že všechny sourozence bude doprovázet jedna osoba. V případě, že na kroužek přihlásíte např. dva sourozence, máte v ceně lekce vstup pouze pro jednu dospělou osobu jako doprovod.

Lektorka Martina Visingerová 

 • Lektorku Martinu jste nejspíš na farmě potkaly jako animátorku a průvodkyni, co ale většina návštěvníků netuší, je, že má Martina dlouholetou zkušenost s výukou cizích jazyků.
 • Plynule ovládá angličtinu, francouzštinu, španělštinu a všechny tyto jazyky učí jak děti, tak dospělé.
 • Několik let studovala, pracovala, žila a intenzivně cestovala v zahraničí, kde všechny tyto jazyky aktivně využívala.
 • Výuce jazyků se věnuje od svých 15 let a s výukou pokračuje i nadále.
 • V minulosti pracovala v jazykové škole, kromě klasických individuálních lekcí vedla skupinové i firemní lekce.
 • V současnosti již učí jedině on-line formou a tak mají vaše děti jedinečnou příležitost zažít si lekce angličtiny s Martinou prezenčně.

Storno poplatek

 • V případě, že se nemůžete s dítětem dostavit na lekci, není možné požadovat storno poplatek. Můžete však lekci, věnovat někomu z kamarádů a vyslat jej na lekci jako náhradníka za Vás a Vaše dítě. Vždy je však nutné nás o této skutečnosti informovat předem na oslavy@farmaparkutoma.cz.
 • V případě storna více než 1 týden před proběhnutím první lekce, Vám vrátíme 100 % ceny zpět na účet. V případě, že kroužek zrušíte v průběhu prvních 3 lekcí včetně, máte nárok na 50 % ceny. Od proběhnutí 4. lekce již peníze nelze vrátit.

Zajistěte Vám a Vašemu dítěti místo na kroužku ještě dnes, počet míst je omezen!

Vyplňte formulář níže nebo přejděte na formulář kliknutím na zelené tlačítko.