Zvířátkohraní s rodiči S ANGLIČTINOU (kroužek určený dětem ve věku od 2 do 4 let)

Pro koho je kroužek určen? 

 • Pro děti od 2 do 4 let věku a jednoho rodiče. Rodiče se v průběhu kroužku mohou střídat.

Kdy bude kroužek probíhat? 

Na výběr máte ze dvou termínů:

 • Zvířátkohraní s rodiči s angličtinou II. bude probíhat každý čtvrtek od 13:00 do 14:30, v termínu od 25.1.2024 do 2.5.2024.

Kde bude kroužek probíhat? 

 • V areálu Farmaparku u Toma, ve venkovních i vnitřních prostorách. V případě velké nepřízně počasí bude kroužek probíhat v krytých prostorách, případně pouze ve vnitřních vytápěných prostorách. V případě, že nebude možné, kvůli velké nepřízni počasí, jít s dětmi za zvířátky, dovedeme zvířátka do krytých či vyhřívaných prostor za dětmi.

Náplň kroužku, počet lekcí a jejich průběh: 

 • V průběhu celého kroužku dostanete možnost se s Vaším dítětem starat o naše zvířátka. Společně s Vaší dcerou či synem, si tak budete moci užít krásné chvíle a vytvářet nezapomenutelné a nevšední zážitky se zvířátky. Poznáte Farmapark u Toma tak trochu jinak a dáte Vašim dětem možnost proměnit se v malé farmáře a farmářky a prožijte s nimi tyto báječné chvíle naplno. Nejen, že se děti budou moci o naše zvířátka starat, ale zároveň se i hravou formou budou seznamovat s angličtinou. Nově nabytá anglická slovíčka si poté ještě více upevní formou hry a různých aktivit.
 • Kroužek Zvířátkohraní s rodiči v angličtině obsahuje celkem 12 lekcí, kdy v každé lekci se budeme starat o několik obyvatel našeho Farmaparku. Můžete se těšit na úplně všechna zvířátka, která u nás na farmě máme. Nezapomeneme ani na dětmi zbožňovaného skunka Vilíka, oblíbené miniprasátka Jáju a Páju, roztomilé oslíky, dětmi milované poníky a další. 
 • Každá lekce bude proto jiná. Koncept a harmonogram všech lekcí bude však vždy stejný. V průběhu všech lekcí budeme děti seznamovat s angličtinou nenucenou, hravou a interaktivní formou. Na začátku každé lekce připravíme zvířátkům snídani anebo oběd, společně jim připravené jídlo odneseme a podíváme se, zda jim chutná. 🙂 Tam kde to bude možné, půjdeme za zvířátky přímo dovnitř do jejich výběhu, zvířátka pomazlíme a řekneme si o nich pár zajímavých informací. U některých zvířátek nás bude čekat pořádná práce - u kočiček bude potřeba vybrat bobky z kočičího WC, u morčátek a králíčků bude potřeba vykydat jim domeček, apod. Děti tak zjistí, co to obnáší mít doma domácího mazlíčka. 🙂 Po řádně odvedené práci nás bude čekat spousta her a aktivit, díky kterým si děti zábavnou a zajímavou formou osvojí a upevní, co všechno se daný den anglicky naučily.

Jaká je cena kroužku

 • Cena jedné lekce je 250 Kč, v ceně každé lekce kroužku je zároveň vstup do areálu Farmaparku, v tentýž den lekce, pro dítě a pro jeho doprovod zdarma. A nejen to! Po dobu kroužku bude pro zahřátí či osvěžení k dispozici čaj a voda zdarma.
 • Cena kroužku je tedy celkem 3 000 Kč.
 • V případě, že byste rádi aby na kroužek docházel i sourozenec Vašeho dítěte. Pak pro druhé a každé další Vaše dítě platí sleva 30 %. Cena kroužku pro dalšího sourozence je tedy 2100 Kč.

Lektorka Martina Visingerová 

 • Lektorku Martinu jste nejspíš na farmě potkaly jako animátorku a průvodkyni, co ale většina návštěvníků netuší, je, že má Martina dlouholetou zkušenost s výukou cizích jazyků.
 • Plynule ovládá angličtinu, francouzštinu, španělštinu a všechny tyto jazyky učí jak děti, tak dospělé.
 • Několik let studovala, pracovala, žila a intenzivně cestovala v zahraničí, kde všechny tyto jazyky aktivně využívala.
 • Výuce jazyků se věnuje od svých 15 let a s výukou pokračuje i nadále.
 • V minulosti pracovala v jazykové škole, kromě klasických individuálních lekcí vedla skupinové i firemní lekce.
 • V současnosti již učí jedině on-line formou a tak mají vaše děti jedinečnou příležitost zažít si lekce angličtiny s Martinou prezenčně.

 

 

 

 

 

Storno poplatek

 • V případě, že se nemůžete s dítětem dostavit na lekci, není možné požadovat storno poplatek. Můžete však lekci, věnovat někomu z kamarádů a vyslat jej na lekci jako náhradníka za Vás a Vaše dítě. Vždy je však nutné nás o této skutečnosti informovat předem na oslavy@farmaparkutoma.cz.
 • V případě storna více než 1 týden před proběhnutím první lekce, Vám vrátíme 100 % ceny zpět na účet. V případě, že kroužek zrušíte v průběhu prvních 3 lekcí včetně, máte nárok na 50 % ceny. Od proběhnutí 4. lekce již peníze nelze vrátit.

Zajistěte Vám a Vašemu dítěti místo na kroužku ještě dnes, počet míst je omezen!

Vyplňte formulář níže nebo přejděte na formulář kliknutím na zelené tlačítko.